Rolety to niebanalny, bardzo elegancki system osłony okien, dodający wnętrzu uroku i niepowtarzalności. Ich atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła. Stanowią też idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń.

Zapraszamy do salonów firmowych, w których zapoznacie się Państwo ze wszystkimi produktami takimi jak rolety antywłamaniowe. Proponujemy pełen zakres wyposażenia obejmujący verticale, markizy, moskitiery, rolety zewnętrzne (aluminiowe i z tkaniny), żaluzje pionowe i poziome, zasłony, plisse, maty i okiennice.
Posiadamy bogate doświadczenie potwierdzone wieloma referencjami. Komponenty do produkcji verticali, rolet, moskitier i markizy eksportujemy do 22 państw Europy.
Współpracujemy z najbardziej renomowanymi firmami w Europie. Nasze produkty charakteryzują się nie tylko wysokimi walorami estetycznymi, ale są również niezwykle trwałe i nie zmieniają wyglądu w trakcie eksploatacji.
Do produkcji elementów rolet używamy wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących ich najwyższą jakość. Wyprodukowane na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych profile cechuje duża precyzja wykonania. Wszystkie elementy pokrywane są farbami o bardzo dobrej trwałości kolorów i zwiększonej wytrzymałości na ścieranie.
Rolety Jednocześnie okno nie traci gwarancji ze względu na brak konieczności nawiercania otworów w ramie okna. Dolna część rolety wyposażona jest w ozdobną listwę obciążającą. Możliwe jest wykonanie rolety z dolnym obciążnikiem w kieszeni.
Rolety Jako dodatkowe wyposażenie oferujemy prowadzenie boczne w postaci powlekanej PCV linki stalowej, przydatne szczególnie przy uchylnych oknach.
Rolety – Roleta materiatowa w kasecie przeznaczona jest na okna proste i uchylne oraz drzwi wykonane z PCV. Istotną zaletą tego systemu jest łatwy sposób montażu. Polega on na przyklejeniu do okna profilów wzmocnioną taśmą piankową, na której z powodzeniem utrzymuje się roleta.
Rolety Znane od lat żaluzje poziome wykonane są z cienkiej aluminiowej taśmy o szerokości 25 mm lub 16 mm. żaluzje Można je montować do skrzydeł okien lub do ściany. W przypadku montażu do listew przyszybowych okien proponujemy specjalne uchwyty boczne oraz onny górnej aluminiową lub pastikową.

By Redakcja

Mam na imię Mariusz. Z branżą budowlaną związany jestem od lat, również zawodowo. Na blogu publikuję głównie w dziale "Budowa domu", gdzie doradzam najlepsze rozwiązania zarówno początkującym, jak i doświadczonym "budowniczym".

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *