Jesteśmy firmą, która postawiła sobie za główny cel utworzenie oryginalnego oświetlenia. Innego niż wszystkie inne oferty obecnie przedstawiane na rynku. Jesteśmy specjalistami w rękodzielnictwie a do produkcji naszych unikalnych lamp drewnianych  przykładamy największych starań.

Wiążemy dziką naturę z nowoczesnymi pomysłami technicznymi, co stwarza charakterystyczny kontrast oraz niesamowity, unikalny design. Dzięki temu oświetlenie w waszym mieszkaniu, biurze bądź restauracji dostaje zupełnie innego wymiaru. Lampy drewniane Lumen-Luks nie są zwykłymi lampkami, lecz swoistym artystycznym arcydziełem.

Produkujemy je z najwyższej jakości półproduktów, tworząc produkty najwyższej klasy. Nasze oświetlenia wytwarzane są ręcznie, a do produkcji każdej z lampek przykładamy indywidualny nacisk. Dzięki temu mają Państwo świadomość, że nasze lampy są unikalne i niepowtarzalne w swoim rodzaju.

Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie naszych klientów i z chęcią tworzymy zamówienia niestandardowe.

Każdy nośnik oświetlenia jest oryginalny. Więc produkowanie jego jest osobno uzgadniane z klientem telefonicznie bądź mailowo. Mamy także gotowe pakiety oświetlenia, które mogą Państwu u nas zakupić.

Nasze nośniki oświetlenia wyprodukowane są z drewna dębowego lub bukowego. Drewno jest chowane w suszarni, a każdy z jego elementów jest unikalne i jedyne w swoim rodzaju. Każdy z wiszących nośników lamp zawieszony jest na łańcuchach bądź linach stalowych.

By itelier

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *