Nieruchomości na sprzedaż GdańskNieruchomości na sprzedaż Gdańsk

Szukasz nowego miejsca do życia? Interesuje Cię połączenie wielkomiejskiego tempa i wygody ze spokojną, małomiasteczkową, tonącą w zieleni sielanką? Jeśli tak, powinieneś zwrócić swoją uwagę w stronę Gdańska – jednego z najpiękniejszych polskich miast, w którym bez problemu znajdziesz mieszkanie odpowiednie do Twoich potrzeb.

Sprzedaż mieszkań i nieruchomości komercyjnych w Gdańsku

Dzięki firmie Polnord – jednemu z najbardziej doświadczonych deweloperów w kraju, Gdańsk stał się jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem do życia. Stało się tak za sprawą szerokiej oferty nieruchomości na sprzedaż, Gdańsk zyskał bowiem nowe mieszkania na sprzedaż dostępne w atrakcyjnych cenach, a przede wszystkim w bardzo ciekawych lokalizacjach. Chodzi tu przede wszystkim o Gdańsk Kowale, Gdańsk Jasień oraz Gdańsk Morena.

Każdy z wybudowanych przez Polnord lokali charakteryzuje się wysokim standardem, w poszczególnych przedziałach cenowych przenoszącym znacznie swoim poziomem dostępne powszechnie na rynku mieszkania.

Oprócz typowych mieszkań, firma Polnord oferuje także nieruchomości komercyjne na sprzedaż w najatrakcyjniejszych częściach miasta.

Studio Morena – dla miłośników przyrody

Studio Morena w Gdańsku to propozycja dla osób ceniących sobie otoczenie zieleni i bliskość natury. Inwestycja powstała przy ul. Rakoczego w dzielnicy Morena w pobliżu Parku Jaśkowej Doliny oraz Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Samo osiedle, na którym znajdują się mieszkania, także jest mocno zalesione – porasta je las o łącznej powierzchni ponad 10 000 m2. Miłośników morza z całą pewnością ucieszy również fakt, że z wyższych kondygnacji każdego z trzech połączonych ze sobą budynków roztacza się przepiękny widok nie tylko na wspomniany park i panoramę miasta, ale również na Zatokę Gdańską.

Mieszkania na sprzedaż
Mieszkania na sprzedaż

Piękne widoki, zieleń oraz bliskość natury to oczywiście bardzo ważne aspekty życia, jednak liczy się również dobra sieć komunikacyjna oraz łatwy dostęp do lokali handlowo-usługowych. W pobliżu Studia Morena znajduje się kilka przystanków autobusowych, tramwajowych i kolejki PKM.

Gdańsk Jesień – mieszkania na sprzedaż

Kolejną inwestycją firmy Polnord w Gdańsku jest Fotoplastykon – osiedle zlokalizowane przy ul. Guderskiego w dzielnicy Gdańsk Jesień. Znajdujące się tam mieszkania to rozwiązanie idealne dla osób pragnących zachować bliski kontakt ze ścisłym centrum miasta (zaledwie 14 min. jazdy samochodem), a jednocześnie chcących cieszyć się doskonałym widokiem (usytuowanie na rozległym wzgórzu) i sąsiedztwem natury (100 m. od największego akwenu wodnego w Gdańsku – Świętokrzyska II).

Gdańsk Kowale – osiedle blisko centrum miasta

Jeszcze lepiej niż wspomniane wyżej osiedle Fotoplastykon pod względem skomunikowania z resztą miasta wypada osiedle Chabrowe Wzgórze w Gdańsku Kowalach. Przemawia za tym bezpośrednia bliskość centrum miasta (12 min. jazdy samochodem) oraz obwodnicy (4 min.). Poszukujących łatwego dostępu do lokali handlowo-usługowych z całą pewnością ucieszy również fakt, że w najbliższym sąsiedztwie osiedla znajduje się świetnie wyposażona galeria handlowa.

Ważną informacją dla rodziców pragnących zapewnić swoim pociechom bezpieczną i jak najkrótszą drogę do szkoły będzie to, że we wrześniu tego roku w Kowalach rozpocznie działalność nowa publiczna szkoła podstawowa. Oprócz niej działają tu już: niepubliczna szkoła podstawowa, gimnazjum oraz przedszkole.

By Redakcja

Jestem młodszą redaktorką. Ogarniam przede wszystkim dział związany z aranżacją i projektowaniem wnętrz, gdzie staram się zaszczepić czytelnikom nowoczesne spojrzenie na własne wnętrze. Największym podziękowaniem za treści są komentarze ostawiane pod nimi ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *