bezzapachowe swiece

Praca projektanta wnętrz, to coś więcej niżeli dobór odpowiednich mebli i koloru ścian. Nie bez przyczyny mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach. Nawet najmniejszy przedmiot może zrujnować lub też całkowicie odmienić otaczającą nas przestrzeń. Nie zapominajmy o tym.

Chcąc zapewnić wysoki komfort oraz uzyskać doszlifowane wnętrze producenci świec wyszli naprzeciw wymagającym Klientom. Stworzone zostały świece dekoracyjne w wersji zarówno bezzapachowej, jak i zapachowej. Kształtów i kolorów również nie szczędzono – mamy do wyboru setki przeróżnych kombinacji świec dekoracyjnych. Wszystko zależy od nas, naszej wyobraźni oraz przeznaczenia świecy.

Okres świąteczny to czas treningu naszej kreatywności. Potrzeba wyboru oraz kupna odpowiednich prezentów dla każdego z rodziny jest nie lada wyzwaniem. Do tego dochodzą jeszcze ozdoby świąteczne – mowa o tych wielkanocnych, jak i bożonarodzeniowych. Do większości stroików dodawane są świece; w okresie grudniowym wybór najczęściej pada na czerwone kule lub białe walce. Jest to jednak niewielka część oferowanego asortymentu. Świec dekoracyjnych jest znacznie więcej – oferowane są ogromne palety kształtów i kolorów, a po zapaleniu knota możemy otrzymać różne poświaty. Warto wybrać świece do stroików lub klasycznie postawić je na ozdobnym talerzu. – zapalona świeca dekoracyjna nada nawet najbardziej chłodnemu wnętrzu przytulnego charakteru.

Świece dekoracyjne bezzapachowe

Nie wszyscy to zwolennicy perfum, czy wyczuwalnych w powietrzy nienaturalnych zapachów. Często tymi osobami są mężczyźni, szczególnie jeśli chodzi o świece zapachowe. Dlatego drogie Panie zaoferujcie Waszym drugim połówkom kompromis – bezzapachowe świece dekoracyjne. Możecie bez najmniejszego problemu wybrać, takie które idealnie wkomponują się w styl waszego pokoju. Minimalistyczne białe walce różnej wysokości, a może ekstrawaganckie kule ze złotymi dodatkami – ta decyzja należy do Ciebie. W zależności od wybranego do upiększenia wnętrza mamy do dyspozycji ogrom możliwości.

swiece bezzapachowe

Świeca może być tylko częścią dekoracji, która znajduje się w salonie, czy ogrodzie. Polecamy wtedy zapalić świecę na kilkanaście minut, by ta zdążyła stopić trochę wosku – wtedy całość kompozycji zyska bardziej naturalny efekt. Dla osób posiadających dom w stylu rustykalnym proponujemy  wybór klasycznych białych świec dekoracyjnych. Dodatkowo, by nadać im surowego akcentu – idealnie jako podstawka sprawdzi się kawałek prawdziwego drewna, najlepiej z korą. Drewniane przedmioty możecie zaimpregnować odpowiednimi farbami, tak by nie odbarwiły się od kapiącego wosku (chociaż my uważamy, że podniszczone drewno wygląda obłędnie).

Wybór świec

A teraz może coś dla fanów klasyki i elegancji, czyli piękne dekoracyjne świece stożkowe. Nie ma bardziej odpowiedniego wyboru do stojącego na środku stołu świecznika – podczas wystawnych kolacji nada on całemu wydarzeniu bardziej wytworny charakter. Połączenie złota świec z czernią podstawy, to idealny wybór na wieczorową porę, zaś do popołudniowego obiadu proponujemy zestaw bieli i butelkowej zieleni. Płomień ze stojących świec rozprowadzi ciepłą poświatę na podane potrawy, przez co będą wyglądać jeszcze bardziej apetycznie – często wykorzystywany trik przez fotografów.

Nie pozostaje Wam nic innego, jak wybrać swoje świece dekoracyjne i poczuć przyjemność ich wypalania.

By Redakcja

Jestem młodszą redaktorką. Ogarniam przede wszystkim dział związany z aranżacją i projektowaniem wnętrz, gdzie staram się zaszczepić czytelnikom nowoczesne spojrzenie na własne wnętrze. Największym podziękowaniem za treści są komentarze ostawiane pod nimi ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *