Dla wielu z nas Święta Bożego Narodzenia to z pewnością najwspanialszy okres w roku. Czas, którego wyczekujemy już od nadejścia jesieni. Czas, który sprzyja spotkaniu z bliskimi, przyjaciółmi i rodziną. Zadbajmy o to, aby w tym okresie w naszym mieszkaniu panowała niezwykła atmosfera. Jak ją osiągnąć? Podpowiadamy!

świątecznaatmosferaNastrojowe oświetlenie

Święta kojarzą nam się z dużą ilością migoczących światełek. Musimy je umieścić przede wszystkim na choince, a także na świątecznych stroikach i gałązkach igliwia. W zimowe wieczory nie możemy się obejść także bez nastrojowych świec czy ozdobnych latarenek, które stworzą nastrojowe światło. Polecamy świecące kulki w stylu cotton balls, które będą wyjątkowym dodatkiem do naszego mieszkania.

Świąteczne dekoracje

Czas przedświąteczny to prawdziwy raj dla miłośników pięknych dodatków. Mamy tutaj na myśli zarówno typowo świąteczne ozdoby, które można doczepić do obrazków i antyram wiszących na ścianie, ale także pojedyncze dekoracje wykonane np. z jemioły czy igliwia. Do tego błyszczące kokardki i łańcuchy.

Grudniowe motywy

Chyba nic bardziej nie kojarzy nam się z grudniem, niż motywy Mikołaja, jego pomocników i reniferów. W tym wyjątkowym okresie w roku musimy sięgnąć także po gwiazdki oraz śnieżynki – czy to na materiałach (np. poszewkach lub narzutach) czy w postaci ozdobnych figurek do postawienia. Pięknie prezentują się także „norweskie wzory” – są uniwersalne i pasują do wszystkiego.

Przy współpracy

By Redakcja

Mam na imię Mariusz. Z branżą budowlaną związany jestem od lat, również zawodowo. Na blogu publikuję głównie w dziale "Budowa domu", gdzie doradzam najlepsze rozwiązania zarówno początkującym, jak i doświadczonym "budowniczym".

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *