Stojący wieszak na ubrania kojarzy nam się raczej z zapleczem lub garderoba teatru, aniżeli z mieszkaniem. Od kilku lat jednak stojące wieszaki cieszą się coraz większą popularnością i trafiają do naszych mieszkań. Czy są one dobrym rozwiązaniem? Do jakiego wnętrza pasują? Jak najlepiej je wykorzystać? Przekonajcie się sami.

ZEWArt3 (1)

Nowoczesność

Stojące wieszaki na ubrania są niewątpliwie ciekawym rozwiązaniem. Sprawdzą się zarówno w pokoju dziecka, jak i w sypialni. Są funkcjonalne i estetycznie wykonane, co stanowi ich dodatkowy atut. Są nie tylko niekonwencjonalną szafą, ale i pomysłowym dodatkiem do nowoczesnego, minimalistycznego mieszkania.

Porządek i ład

Jedną z głównym zalet takiego wieszaka jest możliwość szybkiego znalezienia potrzebnych ubrań. Nie musimy już szukać ulubionej sukienki lub żakietu, gdyż mamy je w zasięgu wzroku. Jeśli poza wieszakiem posiadamy także szafę, to możemy wieszać na nim te ubrania, które ubieramy najczęściej. Takie rozwiązanie pozwoli zachować porządek.

Stojak na dodatki

Na takim stojącym, odkrytym wieszaku możemy trzymać nie tylko ubrania. Przede wszystkim warto wykorzystać także dolną powierzchnię wieszaka, która najczęściej wykonana jest z poziomych rurek, dzięki którym, można coś na nich umieścić. Mogą to być np. buty (pod warunkiem, że wieszak znajduje się w garderobie lub przedpokoju!) lub większe i mniejsze torebki lub plecaki.

Przy współpracy: 

By Redakcja

Mam na imię Mariusz. Z branżą budowlaną związany jestem od lat, również zawodowo. Na blogu publikuję głównie w dziale "Budowa domu", gdzie doradzam najlepsze rozwiązania zarówno początkującym, jak i doświadczonym "budowniczym".

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.