Wózki widłowe i ich wynajem

Coraz więcej firm zajmujących się sprzedażą maszyn i urządzeń budowlanych wprowadziło nową ofertę handlową. Jest nią wynajem sprzętu budowlanego, w tym m.in. wózków widłowych. Skierowana jest ona do firm, które nie posiadają chwilowo sprzętu lub dopiero przymierzają się do jego kupna. 

Wynajem wózka widłowego jest dobrą propozycją dla firm, które zaskoczyła nagła awaria dotychczasowego egzemplarza. Niekiedy w małych przedsiębiorstwach okazuje się, że wzrosło zapotrzebowanie na tego rodzaju sprzęt. Również wtedy wynajem jest idealnym rozwiązaniem. Można wybrać opcję wynajmu krótkoterminowego, np. na jeden dzień, bądź też długoterminowego nawet do kilku lat. Warunki wynajmu są bardzo atrakcyjne w porównaniu do nieplanowanego zakupu nowego wózka widłowego. Kupno nowego sprzętu wiąże się z wydaniem od 20 do 50 tysięcy złotych. Korzyści jakie przynosi tego rodzaju umowa jest wiele. Pierwszą z nich jest możliwości wyboru widlaka odpowiedniego do potrzeb oraz stałe koszty. Kolejną z nich jest to iż rata wynajmu jest kosztem uzyskania przychodów.

Dzięki usługom takich firm, inne przedsiębiorstwa mają zapewnioną ciągłość działania przy zachowaniu niskich kosztów. Oczywiście zaletą jest niezawodność oraz znaczne ułatwienie w funkcjonowaniu zakładu pracy. W ofercie zapewniony jest bezpłatny serwis na miejscu u klienta, bezpłatny wózek w przypadku awarii dotychczasowego sprzętu, a także wymiana ogumienia i baterii.

One Response

Dodaj komentarz