umywalka bokaro

Łazienka jest bardzo ważnym pomieszczeniem w każdym domu. Jest podstawą naszego codziennego funkcjonowania. Dlatego urządzenie łazienki powinno być starannie przemyślane z uwzględnieniem jej możliwości przestrzennych, przy zachowaniu odpowiedniej estetyki. Istotną rolę odegrają tu wysokiej jakości produkty, które wpłynął na  nasz komfort i doskonale podkreślą pomieszczenie. Przyjrzyjmy się zatem, co ma nam do zaoferowania Bokaro.

Aranżacje łazienek z Bokaro

Bokaro reprezentuje najlepszą jakość salonów łazienkowych. Kreuje w ciekawy i niepowtarzalny sposób tą niezwykle estetyczną przestrzeń w każdym domu. Od wielu lat podpowiada jak urządzić łazienkę i inspiruje do nowych, lepszych zmian.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, Bokaro potrafi rozpoznać potrzeby konsumentów. Realizuje je za pośrednictwem wyselekcjonowanych kolekcji, reprezentujących różnorodne style, wpisujące się w najnowsze trendy i gusta klientów.

Dlatego aranżacja łazienek w oparciu o produkty Bokaro, może okazać się przyjemnym doświadczeniem z wyjątkowym efektem. Spójrzmy na co zwrócić uwagę w tej sytuacji.

Urządzanie łazienki, a wielkość pomieszczenia

Urządzanie łazienki, będzie podyktowane wielkością przestrzeni jaką dysponujemy. Tu istotną rolę odegrają wanny i prysznice.

Prysznice

W niewielkim pomieszczeniu lepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie prysznica, który pozwoli zaoszczędzić trochę wolnej przestrzeni i zapewni lepszy komfort funkcjonowania. Warto zwrócić tu uwagę na ofertę Bokaro, która dysponuje szerokim wachlarzem możliwości, jeśli chodzi o montaż prysznica w łazience.

W zależności od układu pomieszczenia, może to być: kabina przyścienna z drzwiami przesuwnymi, lub elementem stałym i boczną ścianką. To także ścianka wolnostojąca z profilem przyściennym, bądź też kabina półokrągła. Dla niektórych ciekawym rozwiązaniem może okazać się kabina z wejściem narożnym czy też umieszczona we wnęce. Bokaro ma naprawdę wile interesujących pomysłów na aranżację łazienki z uwzględnieniem prysznica. Wystarczy je tylko dopasować do możliwości swojego pomieszczenia.

Wanny

Wanny sprawdzą się w większych przestrzeniach i w rodzinach, gdzie są małe dzieci. Te akcesorium łazienkowe, oferuje możliwość delektowania się kąpielą. Bokaro w swoich kolekcjach znajdzie również coś inspirującego dla zwolenników i wielbicieli wanien.

Wanny z oferty Bokaro występują w formie prostokątnej w różnych rozmiarach jak i wolnostojące zaokrąglone czy przyścienne. Każdą można ustawić w ciekawy sposób i dopasować znakomicie do pozostałej aranżacji.

Każda łazienka może być wyjątkowa w swojej odsłonie, niezależnie czy zastosujemy w niej wannę, czy prysznic. Znacząco rolę odegra tu jakość produktu i styl wykonania oraz pozostałe dodatki, które odpowiednio zaakcentują daną przestrzeń.

Przejdźmy dalej i sprawdźmy, co jeszcze zadecyduje o estetyce naszej łazienki.

Płytki łazienkowe jako ważny element aranżacyjny

Płytki do łazienki zdecydowanie odegrają ważną rolę w aranżacji pomieszczenia. Są one tym elementem, który wymienia się rzadko, dlatego należy dokonać odpowiedniego wyboru już na samym początku.

Płytki łazienkowe powinny być przede wszystkim uniwersalne, aby ich styl i kolor zachowywał swoją ponadczasowość. Bez względu na zmieniające się trendy one cały czas będą dobrze się prezentować. Tu warto zastosować jasne, ciepłe kolory bez zbędnego wzorzystego przepychu z ewentualnym delikatnym akcentem. Pamiętajmy, że jednolite płytki łazienkowe, można swobodnie dopasować do różnych stylizacji i to jest ich duży atut.

W większych pomieszczeniach możemy zastosować nieco ciemniejszą aranżację ścian czy podłogi, ale warto ją wówczas wzbogacić o jasne akcenty.

Płytki do łazienki powinny być solidne, odporne na wszelkie uszkodzenia i funkcjonalne. W codziennym użytkowaniu, sprawdzają się gresy dostępne w ofercie Bokaro. Charakteryzują się odpornością na ścieranie i dobrą wytrzymałością. W zależności od naszych preferencji i stylu w jakim chcemy urządzić łazienkę, propozycja Bokaro, bogata jest w różnego rodzaju płytki o wielobarwnej kolorystyce i powłoce tj.: błyszcząca, matowa, półmatowa, polerowana, satyna i jeszcze paru innych fakturach, na które warto zwrócić uwagę.

Urządzanie łazienki – pozostałe wyposażenie

Ważną rolę w armaturze łazienkowej, odegra też toaleta/WC, która w zależności od wielkości pomieszczenia może być wzbogacona o pisuar czy bidet. Bokaro oferuje ciekawe rozwiązanie toalety z funkcją bidetu. Jest to doskonały pomysł na mniejsze przestrzenie. Jeśli chodzi o WC to może ono występować w formie wiszącej lub stojącej, bądź ze stelażem podtynkowym w zależności od indywidualnych preferencji.

Na wyposażeniu łazienki, nie może zabraknąć także umywalki. Kolekcja Bokaro prezentuje je w formie wolnostojącej, wiszącej, nablatowej, będące w różnym kształcie i z wbudowaną szafką pod umywalką. Każde z rozwiązań z pewnością dobrze zaprezentuje się w naszych łazienkach.

Bellezza POP MORENA 58 Umywalka nablatowa, ceramiczna, biała https://oferta.bokaro.pl/produkt/bellezza-pop-morena-58-umywalka-nablatowa-ceramiczna-biala,12550

Nie zapominajmy także o szafkach i półkach, które możemy zawiesić lub ustawić na ziemi w zależności od dysponowanej powierzchni. Wiszące i te pod zabudowę, sprawdzają się w małych pomieszczeniach. Natomiast stojące odnajdą się bardzo dobrze w tych nieco większych.

Urządzanie łazienki z Bokaro to sama przyjemność, gdyż bogata oferta produktowa, którą reprezentują znakomite kolekcje pozwoli stworzyć przestrzeń naszych marzeń. Zaakcentowana wyjątkowymi akcesoriami łazienkowymi, nie tylko zainspiruje, ale stworzy przyjemną aurę otoczenia. Dlatego nasza inwestycja niech będzie skierowana w stronę jakości i najwyższej estetyki.

By Redakcja

Jestem młodszą redaktorką. Ogarniam przede wszystkim dział związany z aranżacją i projektowaniem wnętrz, gdzie staram się zaszczepić czytelnikom nowoczesne spojrzenie na własne wnętrze. Największym podziękowaniem za treści są komentarze ostawiane pod nimi ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *