Tradycyjnie montowane kaloryfery żeliwne w naszych łazienkach, nie łudźmy się, nie spełniają roli jaką powinny spełnić. Grzejniki te nie są funkcjonalne, nie wysuszą naszych ręczników i prania właściwie. Poza sezonem grzewczym są martwe, bo nie grzeją, a do tego są ciężkie, zajmują dużo miejsca, są trudne w montażu i potwornie brzydkie. Warto zastanowić się nad lepszym rozwiązaniem.

Terma Technologie to producent najwyższej klasy. Jako jeden z liderów na rynku produkujemy grzejniki łazienkowe, grzejniki dekoracyjne, grzałki i akcesoria do grzejników, jako nieliczni udzielając na nie 8 letniej gwarancji. Stawiamy na jakość, wychodząc z założenia, że o sile marki i produkcie decyduje najlepszy materiał, sposób przygotowania, ciągła weryfikacja i poprawa produkcji, oraz umiejętne nim zarządzanie. Obserwując rynek weryfikujemy potrzeby naszych klientów nieustannie wychodząc im na przeciw. Nasza bogata gama grzejników sprosta oczekiwaniom niemal każdego klienta. Robimy nawet więcej. Oferujemy kompletne rozwiązania umożliwiając naszym klientom zakup kompletnych rozwiązań do ich grzejnika. Od zaworów dekoracyjnych, poprzez najbogatszą i najinnowacyjniejszą linię grzałek elektrycznych do grzejnika. Grzałki to nasza specjalność. Warto zastanowić się nad jej zaletami. Łazienka to taki obszar, który wymaga większej temperatury. Naukowo mówi się o 25 stopniach, które zapewniają naszemu ciału komfort. W sezonie grzewczym to nie problem. Okres przejściowy to zmora dla nas wszystkich, którzy grzałki nie mają. Inne zalety grzałki to możliwość dogrzania pomieszczenia wreszcie dosuszenia ręczników i mokrych innych rzeczy.

Wychodząc na przeciw naszym klientom proponujemy grzejniki łazienkowe o najwyższych lotów wzornictwie. Robimy nawet więcej. Podejmujemy inicjatywy mające polepszyć funkcjonalność i wygląd naszych grzejników. Ogłoszony konkurs Terma Design to inicjatywa, która dociera do najlepszych wzorników w Polsce i na Świecie. Daje nam to gwarancję, że nasze grzejniki łazienkowe są jedyne i wyjątkowe, a będą jeszcze lepsze. Terma Technologie stawia na innowacyjność nieustannie polepszając i wzbogacając park maszynowy w naszej fabryce. Grzejniki łazienkowe oraz grzejniki dekoracyjne naszej produkcji gwarantują najwyższą precyzję i wyjątkowo długą trwałość. Grzejniki Terma technologie to gwarancja najlepszego wyboru.

By Redakcja

Mam na imię Mariusz. Z branżą budowlaną związany jestem od lat, również zawodowo. Na blogu publikuję głównie w dziale "Budowa domu", gdzie doradzam najlepsze rozwiązania zarówno początkującym, jak i doświadczonym "budowniczym".

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.