Mieszkam w okolicy Bielska Białej i ponieważ jakiś czas temu dostałem nową pracę postanowiłem kupić mieszkanie znajdujące się bliżej centrum miasta. Niestety rynek nieruchomości w Bielsku nie jest mi dobrze znany. Zwróciłem się z prośbą o pomoc do znajomych, którzy zmagali się z tym samym problemem rok wcześniej. Poradzili mi, abym ustalił w punktach kryteria, które miałoby spełniać moje wymarzone mieszkanie. Z gotową listą priorytetów udałem się do okolicznych agencji nieruchomości.

dom1
Agencja nieruchomości, którą polecił mi mój przyjaciel przedstawiła mi ofertę mieszkań, które mogłyby spełnić moje oczekiwania. Nie ukrywam, że najważniejszym kryterium wyboru konkretnej oferty była cena. Zależało mi również na odpowiedniej lokalizacji, choć wcale nie upierałem się, aby moje przyszłe osiedle znajdowało się w samym centrum miasta.  Jak się okazało, mieszkania wcale nie są tak drogie, jak mi się wydawało. Oczywiście duży wpływ na wysokość ceny mieszkania ma ich metraż. Na szczęście dzięki pomocy pośrednika w obrocie nieruchomościami udało mi się znaleźć lokum na niedawno powstałym osiedlu. Cena nie było wygórowana, dlatego zdecydowałem się na jego zakup.

Polecamy sprawdzić:

By Redakcja

Mam na imię Mariusz. Z branżą budowlaną związany jestem od lat, również zawodowo. Na blogu publikuję głównie w dziale "Budowa domu", gdzie doradzam najlepsze rozwiązania zarówno początkującym, jak i doświadczonym "budowniczym".

One thought on “Mieszkania w Bielsko Białej”
  1. Ja również jestem mieszkańcem Bielsko Białej i muszę powiedzieć, że na tym rynki da się znaleźć ciekawą nieruchomość. Wystarczy odrobinę cierpliwości 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.