Aranżacja łazienki jest kwestią niezwykle ważną. Szczególnie w małym mieszkaniu musimy zadbać o odpowiednie rozplanowanie przestrzeni tego pomieszczenia. Warto zadbać o najdrobniejsze detale, dobrać pomysłowe dodatki i skorzystać z nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych. Spójrzcie na co zwrócić uwagę, aby Wasza łazienka zyskała zupełnie nowy wymiar.

nwoczesnałazienkaWyjątkowe wykończenie

Oczywiście podstawą w łazience jest materiał, którym pokryjemy podłogę oraz ściany. Nie musimy decydować się na tradycyjne, mniejsze płytki w jasnym kolorze. Rozważmy zakup większych podłużnych płytek lub ozdobnej mozaiki. Podstawową kwestią jest dobór koloru – nie bójmy się ciemnych barw lub zestawiania kontrastowych kolorów!

Niebanalna armatura

Niegdyś w naszych łazienkach gościła tylko i wyłącznie biała armatura. Dzisiaj wybór jest naprawdę spory i możemy wybierać pomiędzy różnymi kolorami armatury oraz różnymi tworzywami. Zwróćmy uwagę na umywalki z kamienia w surowym i niebanalnym stylu, albo te na wysoki połysk w ciemnych lub intensywnych kolorach. Możliwością są nieograniczone, ważne, aby wszystko w łazience stanowiło zgraną całość.

Nowoczesne dodatki

Łazienka wcale nie musi być nudna i stonowana. Także mała ilość miejsca nie stanowi przeszkody w dobieraniu fantazyjnych dodatków. Chodzi tutaj zarówno o stylowe mydelniczki, pojemniki na mydło lub watę, ale także piękne tekstylia czy akcesoria do przechowywania środków czystości. Nie zapomnijmy także o nastrojowych obrazkach na ścianę czy wazonie wypełnionym bambusem.

Przy współpracy:

By Redakcja

Mam na imię Mariusz. Z branżą budowlaną związany jestem od lat, również zawodowo. Na blogu publikuję głównie w dziale "Budowa domu", gdzie doradzam najlepsze rozwiązania zarówno początkującym, jak i doświadczonym "budowniczym".

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.