Dekoratorium od Śnieżki

„Dekoratorium” to magazyn wnętrzarski tworzony przez Śnieżkę, czołowego producenta farb i lakierów w Polsce.

Obecnie strona magazynu została odświeżona i rozbudowana przez agencję interaktywną Ideo Sp. z o.o. – firmę, w ofercie której znajduje się szeroki wachlarz usług z obszaru technologii i rozwiązań internetowych, m.in. tworzenie stron www, usługi hostingowe, marketing internetowy, a także usługi programistyczne.

Lifestylowy kwartalnik –tak właśnie scharakteryzować można Dekoratorium. Do jego zadań należy przede wszystkim inspirowanie i zachęcacie czytelników do zmian w swoim M. Bazą tego magazynu wnętrzarskiego są wysokiej jakości zdjęcia przedstawiające wnętrza i dekoracje – w myśl zasady, że to właśnie oczy kupują.
Jeszcze do niedawna Dekoratorium istniało jedynie w formie drukowanej. Wiemy, że taka forma ma swoje ograniczenia – przede wszystkim nie możemy z nią dotrzeć do wszystkich zainteresowanych” – mówi Łukasz Dobrowolski Dyrektor ds. marketingu FFiL Śnieżka S.A. „Dzięki nowej stronie internetowej nie tylko dotrzemy do szerszego grona odbiorców ale także na bieżąco będziemy mogli śledzić nowe trendy w dekoracji” – podsumowuje Dobrowolski.

Stworzenie Landing Page – tak najkrócej można opisać pierwszy etap prac, jaki został przeprowadzony pod adresem www.dekoratorium.com. Strona ta po miesiącu została zastąpiona rozbudowanym serwisem informacyjnym, w którym użytkownicy znaleźć mogą między innymi materiały publikowane w magazynie tradycyjnym. W planach firmy jest również rozbudowanie portalu i umieszczenie w nim jeszcze większej ilości informacji związanych z dekoracją i wystrojem wnętrz.

By Redakcja

Jestem młodszą redaktorką. Ogarniam przede wszystkim dział związany z aranżacją i projektowaniem wnętrz, gdzie staram się zaszczepić czytelnikom nowoczesne spojrzenie na własne wnętrze. Największym podziękowaniem za treści są komentarze ostawiane pod nimi ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *