Od lat stojąca i niszczejąca kamienica położona przy ulicy Sienkiewicza w Białymstoku, pomiędzy Komendą Wojewódzką Policji a Technikum Odzieżowym doczekała się w końcu renowacji, choć to może za duże słowo. Zachowana zostanie ściana frontowa, a do reszty deweloper Yuniversal Podlaski dostawi blok mieszkalny, w którym dostępne będą apartamenty. Budynek składał się będzie z 18 ekskluzywnych apartamentów i dwóch poziomów, którym znajdować się będą biura o wysokim standardzie.
O bezpieczeństwo lokatorów zadba monitoring obiektu portiernia oraz bezpośrednie sąsiedztwo Komendy Wojewódzkiej Policji. Apartamenty Sienkiewicza to inwestycja wyjątkowa i prestiżowa również ze względu na kompleksową renowację XIX-wiecznej kamienicy stanowiącej architektoniczną dominantę budowanego apartamentowca. Nowe apartamenty w Białymstoku położone w centrum miasta mają reprezentować prestiż i elegancję.

Dostępny metraż to apartamenty o powierzchni od 32 mkw. do 94 mkw., składać się będą od 1 do maksymalnie 4 pokoi (wg. projektu – rozkład pomieszczeń oczywiście można zmienić). Cena wyjściowa jak na taką lokalizację bardzo atrakcyjna od 270.000 zł, należy pamiętać iż deweloper Yuniversal Podlaski umożliwił w programie sprzedażowym „Ty wybierasz, ty decydujesz” możliwość negocjacji ceny.

Yuniversal Podlaski to ceniony i znany deweloper na rynku budujący mieszkania w Warszawie i apartamenty w Białymstoku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.